Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie
Persoonlijke hulpmiddelen
Peter Paul de Vries, Value8, minderheidsaandeelhouder van de Thuisapotheek doet een laatste poging te redden wat er te redden valt. Roy Andersson's "songs from te [...]
De farmaceutische industrie heeft in 2010 wereldwijd 3% minder uitgegeven aan Research & Development dan in 2009. Dat tonen nieuwe cijfers van Thomson Reuters.
Een handleiding verbetert de compleetheid van de documentatie van medicatiegegevens in openbare apotheken slechts marginaal. Dat blijkt uit onderzoek uitgevoerd door onder andere Nederlandse ziekenhuisapothekers.
Net als hoge doses verstoren ook lage doseringen glucocorticoïden de metabole werking van insuline op de lever en op vetweefsel. Verder tasten ze bij chronisch gebruik mogelijk ook de glucosetolerantie aan.
De kans dat de E.coli-bacterie resistentie ontwikkelt tegen antibiotica is groter bij lagere doseringen dan bij hoge doses.
De kans om schade op te lopen door een medische fout is even groot in de huisartsenpraktijk als het ziekenhuis.
Tja. Er is wel een verschil in de soort fout (mal practice) die optrad: "In the outpatient setting, the most common reason for a paid [...]
Typisch het moderne PW. Amerikaans artikel wordt bloosloos overgenomen, zonder te kijken of het onderzoek ook in Nederland relevant is. Alleen het kopje blijft hangen [...]
Daarom staat er ook een link in het artikel. Mensen die meer details willen weten, kunnen verder lezen. Redactie PW
De kans om schade op te lopen door een medische fout is in de USA even groot in de huisartsenpraktijk als het ziekenhuis.
AuteursinformatieAdverterenVacature plaatsen
Colofon DisclaimerPrivacyverklaring en cookiebeleidSitemap