Ga naar inhoud. | Ga naar navigatie
Persoonlijke hulpmiddelen
Het CHMP heeft positief geadviseerd over Jakavi (ruxolitinib).
Rienso (ferumoxytol) heeft het groene licht gekregen van het CMHP.
Insuline glargine (Lantus) mag nu ook gebruikt worden bij kinderen vanaf 2 jaar, aldus het CHMP.
Het CHMP heeft twee arbitrageprocedures afgerond over drosperinon bevattende anticonceptiepillen.
Meer dan de helft van de apotheken in Nederland heeft onvoldoende inkomsten. Dat stelt een accountant van accountants- en adviesorganisatie Grant Thornton op basis van gesprekken in de markt.
en nu is het wachten op de reactie van de overige accountantskantoren.(ik nodig ze daartoe hierbij van harte uit) als de gezamenlijke accountants dit beeld [...]
Jonge astmapatiënten die anticholinergica gebruiken, zoals ipratropium, hebben een verhoogd risico op potentieel gevaarlijke hartritmestoornissen. Dit toegenomen risico geldt alleen voor hogere doseringen.
Catumaxomab (Removab), beoordeeld als meest innovatieve geneesmiddel van 2011, is beloond met de Galenus Geneesmiddelenprijs 2012. Prof. Leon de Windt ontving de Galenus Researchprijs.
Apotheek Smilde heeft de Achmea Zorgveiligheidsprijs gewonnen met een project dat vergiftigingen bij kinderen helpt voorkomen.
Vergoeding per check zal er niet in zitten. Is weer een open einde regeling en daar heeft Achmea een hekel aan. Dan kan Achmea niet [...]
AuteursinformatieAdverterenVacature plaatsen
Colofon DisclaimerPrivacyverklaring en cookiebeleidSitemap